Bal karnawałowy 2022.

W naszym przedszkolu odbył się długo wyczekiwany bal karnawałowy – niezwykłe wydarzenie, dostarczające dzieciom wielu pozytywnych przeżyć i radości.

Po śniadaniu w przedszkolu pojawiały się kolorowe postacie. Wśród dziewczynek dominowały wróżki i księżniczki, a chłopcy to super-bohaterowie, Spider-Man, policjant, kowboj… nie sposób zliczyć i wymienić tych wszystkich postaci.
Dzieci świetnie się bawiły uczestnicząc wspólnie ze swoimi paniami w zabawach i pląsach. W sali w czasie tańców było bardzo kolorowo, wszyscy bawili się wesoło, uśmiech nie znikał z twarzy mimo chwilowego zmęczenia. Dzieci obejrzały także pokaz magika, w którym również chętnie brały udział. Kiedy czas zabawy dobiegł końca na dzieci czekał słodki poczęstunek. Wspólna zabawa przyniosła wiele radości naszym wychowankom, co było głównym celem tego spotkania.

Dziękujemy dzieciom i rodzicom za zaangażowanie w przygotowanie pięknych balowych strojów.

Kolejny bal karnawałowy już za rok!

« z 5 »

Dodaj komentarz