Dzień Babci i Dziadka 2019r. – zdjęcia.

Babcia i Dziadek, to osoby bardzo ważne w życiu każdego z nas. To Oni są zawsze, gdy trzeba zaopiekować się wnukami, mają dla nich czas, uśmiech, całus i coś słodkiego w zanadrzu, a co najważniejsze ogrom miłości, którą przekazują swoim wnukom i dzieciom każdego dnia.

Z okazji święta Kochanych Babć i Dziadziusiów Widzimisiowe przedszkolaki przygotowały wiersze, piosenki i własnoręcznie wykonane upominki, którymi obdarowały Babcie i Dziadków na tegorocznej uroczystości z okazji ich święta.

Cały personel przedszkola składa im również życzenia wielu szczęśliwych, zdrowych dni, uśmiechów najbliższych oraz uśmiechów losu, aby każdy dzień przynosił radość i nadzieję na lepszą przyszłość.

Składamy także serdeczne podziękowania Pani Paulinie Ryżko, która już kolejny rok uświetnia nasze uroczystości swoimi umiejętnościami fotograficznymi. Poniżej kilka zdjęć reportażowych wykonanych przez Panią Paulinę podczas Dnia Babci i Dziadka w naszym przedszkolu.

Grupa „Lubisie”:

« z 2 »