Mikołajki – Gumisie.

Jak co roku z niecierpliwością czekamy na przyjście Świętego Mikołaja. W tym roku również postanowił odwiedzić nasze przedszkolaki. 7 grudnia 2020 roku w przedszkolu „Widzi Mi Sie” odbyło się spotkanie Mikołajkowe. Na początku został odczytany list od Świętego Mikołaja. Następnie zjawił się długo oczekiwany gość – Święty Mikołaj. Nie zapomniał drobnych upominków dla wszystkich grzecznych dzieci. Grupa Gumisie zaśpiewała piosenkę „Zima, zima, zima, pada, pada, śnieg” oraz powiedziała wierszyk zadedykowany Świętemu Mikołajowi. Następnie dzieci wypowiadały się na temat swoich wymarzonych prezentów, które zostały schowane w worku. Podczas słuchania oraz śpiewania kolęd, dzieci wyklejały skarpetę świąteczną.

« z 2 »