Rekrutacja 2024/2025r.

Widzi Mi Sie to nowoczesne przedszkole ukierunkowane na dziecko, jego potrzeby, zainteresowania i oczekiwania. Chcemy, aby każde dziecko znalazło w nim coś, co je zainteresuje, co spowoduje, że każdego dnia będzie wracało do przedszkola z uśmiechem.

Najważniejszy jest dla nas zdrowy, zadowolony przedszkolak, który rozwija swój potencjał w przyjaznym otoczeniu, pod kierunkiem życzliwych Pań. Poprzez zabawę zdobywa nowe umiejętności, uczy się świata i zasad, które nim kierują.

Rodzicom zapewniamy wsparcie ich działań wychowawczych, fachową opiekę dla dzieci, pomoc w rozpoznawaniu możliwości rozwojowych ich dziecka, przekazywanie na bieżąco rzetelnej i obiektywnej informacji o dziecku.

Organizujemy wiele imprez, uroczystości i konkursów dla dzieci i rodziców, które rozwijają zdolności, integrują społeczność przedszkolną, a także angażują w lokalne działania.

Dzieci przebywają w słonecznych salach z dużą ilością kolorowych zabawek i pomocy dydaktycznych dostosowanych do ich wieku. W przedszkolu systematycznie odbywają się spotkania teatralne i literackie, koncerty i przedstawienia, dzięki czemu nasze przedszkolaki mają stały kontakt z kulturą.

Nasze zalety to: – Życzliwa, profesjonalna kadra, wielorakość proponowanych zajęć ( język angielski, język hiszpański, logopedia, rytmika, integracja sensoryczna, religia, taniec, gimnastyka korekcyjno-kompensacyjna, udział dzieci w pracowniach tematycznych), nowoczesne metody i formy pracy – wiodącą metodą pracy z dziećmi jest metoda Froebla, rozwijająca wszechstronnie dziecko,wykorzystująca jego naturalny potencjał, opieka specjalistów: logopeda, psycholog, otwartość na potrzeby rodziców, specjalistyczna sala do integracji sensorycznej, uwzględnienie w menu diety bezglutenowej i beznabiałowej

Dysponujemy dużym, ponad 700 metrowym placem zabaw, znajdującym się w odległości ok. 100 metrów od przedszkola (bez konieczności przechodzenia przez ulicę), wyposażonym w sprzęt i zabawki dla starszych oraz młodszych dzieci.
Przy każdej sali znajduje się łazienka, nowoczesny system mechanicznej wentylacji wywiewno-nawiewnej, gwarantujący odpowiednie parametry dostarczanego i odprowadzanego powietrza, wskazany szczególnie dla dzieci alergicznych oraz klimatyzacja.

Przedszkole Widzi Mi Sie  jest przyjazne dziecku i jego rodzicom, otwarte na potrzeby dzieci i rodziców. Nasze przedszkole to dla Państwa najlepszy wybór.

Informację o wysokości opłat znajdą Państwo w dziale „Opłaty”, a kartę zgłoszenia znajdą Państwo w dziale „Dokumenty”. Wypełnioną kartę można przesłać e-mailem na adres: biuro@przedszkolewidzimisie.pl lub złożyć osobiście w przedszkolu przy ulicy Partyzantów 14A/72. W razie jakichkolwiek pytań prosimy o kontakt pod numerami telefonów:

tel: +48 692 466 690
tel: +48 696 913 688

Pragniemy Państwa poinformować, że od 10 marca dostępna będzie również rekrutacja internetowa poprzez stronę: www.siedlce.przedszkola.vnabor.pl.

Zapraszamy!

Twoje dziecko będzie tu szczęśliwe!