Informacje dla rodziców.

Drodzy Rodzice!
Prosimy, aby rodzice dzieci z grupy 3 latków przynieśli pościel w foliowych workach, zamykanych na suwak (np. po poduszce, pościeli lub inne). Worki muszą być podpisane imieniem i nazwiskiem.

Dzieci przyprowadzamy do godziny 8.15, maksymalnie do 8.20. O godzinie 8.30 jest śniadanie, które nie będzie przedłużane, jeśli dziecko spóźni się.

Nadal obowiązują procedury związane z zagrożeniem epidemicznym, które są zamieszczone na naszej stronie internetowej.

Prosimy o wyrozumiałość i stosowanie się do zasad obowiązujących w naszym przedszkolu.

Przedszkole obowiązują wytyczne Głównego Inspektora Sanitarnego, które obligują nas do wprowadzenia określonych procedur. Ich przestrzeganie ustrzeże nas przed groźnymi skutkami COVID-19, dlatego prosimy o poważne i odpowiedzialne stosowanie procedur.